Kontaktpersoner

Fredrik Linderoth Sales Manager Tekla Trimble Solutions Sweden AB

Fredrik Linderoth

Sales Manager

fredrik.linderoth@trimble.com +4621109599

Fredrik Linderoth Sales Tekla Trimble Solutions Sweden AB

Nina Tornin

Sales

nina.tornin@trimble.com +4621109597

Tomas Ray Country Manager Trimble Solutions Sweden AB

Tomas Ray

Country Manager

tomas.ray@trimble.com +4621109666

Tove Lindblad Business Development Manager Trimble Structures Tekla

Tove Lindblad

Business Development Manager

tove.lindblad@trimble.com +4621109649

Tekla Helpdesk ger support på svenska

Tekla Helpdesk

Kontakta supporten

tekla.support.se@trimble.com +4621109669

Antonios Spinos Service Manager Trimble Structures Tekla

Antonios Spinos

Service Manager

antonios.spinos@trimble.com +4621109668

Cristin Eriksson ekonomiansvarig på Trimble Solutions Sweden AB

Cristin Eriksson

Finance

cristin.eriksson@trimble.com

Julia Grötting Marketing Manager Trimble Structures Tekla Sverige

Julia Grötting

Marketing Manager

julia.grotting@trimble.com +46 21 109 593

Caroline Tinti ansvarig event och utbildning på Trimble Sverige

Caroline Tinti

Event and Training Coordinator

caroline.tinti@trimble.com +4621109596

Presskontakt och mediabank

Presskontakt
Tove Lindblad

+4621 10 96 49
tove.lindblad@trimble.com

 

PR & Content Manager
Anne Niemeijer

+358 30 661 1709
+ 358 40 549 7007 (mobile)
anne.niemeijer@trimble.com

Structures division media bank

Ladda ner Tekla produktlogotyper och pressbilder. Var vänlig ange följande bildtext i anslutning till bilden "Copyright © 2022 Trimble Solutions Corporation". De publika bilderna är enbart för medieanvändning, bilderna får inte justeras på något sätt.

Länkar

Publik mapp: Press & Media

Ladda ner logotyper

Ladda ner Tekla produktlogotyper
Ladda ner Trimble Corporate logotyper
Ladda ner Trimble Connect logotyp